-ads3-

Ankuesja femër kosovare ka raportuar në polici në Gjilan se i dyshuari mashkull e kishte kërcënuar përmes rrjeteve sociale edhe pse viktima kishte urdhër mbrojtës nga gjykata.

Bëhet e ditur se i dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.