Maqedoni

-PrimaCenter-

Rajoni

Bota

Opinione

Vizita e Putinit në Kosovë

Kosovën e pas Marrveshjës së Kumanovës që shënon edhe De Jure humbjen e Serbisë pushtuese dhe largimin e saj me…

Çka na pret në 2022?

Shkruan: Xhelal NeziriZoran Zaev sot dorëzoi dorëheqjen e paralajmëruar në Parlament. Me dorëheqjen e tij bie e…

SPORT

KURIOZITETE

ARGËTIM

SHËNDETI

TEKNOLOGJI

Maqedoni

Rajoni

Bota

SPORT