Ngacmoi një grua, dërgohet në mbajtje burri në Prizren

Një person është arrestuar dhe më pas është dërguar në mbajtje pasi dyshohet se ka ngacmuar një grua në Prizren.

“NGACMIM – Prizren 16.09.2023 – 21:10.

Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se ka ngacmuar viktimën femër kosovare.

closevolume_off
Lidhur me rastin, me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.”