-ads3-

Kur VMRO kritikon BDI, Ali Ahmetit i rritet rejtingu,kështu vlerëson në një shkrim njohësi i mirë i zhvillimeve politike në vend Naser Pajaziti informon Tetovasot.
VMRO-DPMNE gjithmonë kur sulmon BDI-në, vetëm se i rrit rejtingun partisë së Ali Ahmetit ka shkruar Pajaziti .

Sipas tij ,kjo strategji e saj, me ose pa qëllim apo kalkulim gjithmonë e ka mobilizuar BDI-në dhe elektoratin e saj, që thuajse e ka të standardizuar.

Pajaziti pyet ,a thua vallë ka diçka që luhet në prapaskenë?! .Tetovasot