Ish shoqja e Kim nuk i ndalet fotot në bikine

Ish shoqja e Kim Kardashian, Larsa Pippen (47), e cila tani është yll i “Real Housewife” ka treguar format e saj fenomenale në bikine në një jaht luksoz

Larsa Pippen ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm në bikine teksa ajo po relaksohet në një jaht luksoz me bikine të kuqe.

Teksa është e ulur në fund të anijes, ylli i “Real Housewives Of Miami”, ajo shfaq të pasmet e saj seksi dhe flokët e saj të bardha.
“Duke marrë diell”, ka shkruar ajo në fotografinë që e ka postuar në Instagram.