Sulmohet fizikisht 29-vjeçari nga Kumanova nga dy persona

Një 29-vjeçar nga Kumanova ka raportuar herët në mëngjes se është sulmuar fizikisht në një restorant nga dy persona.

“Me datë 16.01.2022 në ora 04:00 M.S. (29) nga Kumanova ka raportuar se rreth orës 03:00 në një restorant në Kumanovë, pas një debati të mëparshëm verbal është sulmuar fizikisht nga L.G. dhe një person tjetër”, njoftojnë nga MPB.

Nga atje shtojnë se rasti është duke u zbardhur.