Kërcënim për vrasje, Alibeaj merret në mbrojtje nga Garda: Berisha do dhunë dhe gjak

    

Deputeti i PD-së Enkelejd Alibeaj ka reaguar pas paralajmërimit të deputeti socialist se ndaj tij mund të bëhet atentat.

Alibeaj është marrë në mbrojtje nga Garda dhe në një reagim ai ka thënë se Sali Berisha do dhunë dhe gjak

“Sali Berisha do dhune dhe gjak. Nxit demokratet te perplasen me njeri tjetrin dhe vete eshte fshehur. Turp! Kjo eshte fytyra e vertete e Sali Berishes. Te dhunoje kedo qe nuk mendon si ai!”, shkruan ai.