Basha publikon foto nga zyra e shkatërruar: Berisha vulosi ditën e tij të fundit në politikë

Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar sërish për protestën të cilën e quan shfaqje të shëmtuar dhune. Teksa ka publikuar foto të tij nga zyra e shkatërruar Basha thotë se Sali Berisha vulosi ditën e tij të fundit në politikë.

“ Me këtë shfaqje të shëmtuar dhune, Sali Berisha vulosi ditën e tij të fundit në politikë. Shumica absolute e demokratëve e braktisi atë dhe kriminelët me të cilët kërkoi të shkatërronte Partinë Demokratike. Demokratët qëndruan sot me vendosmëri dhe qytetari në mbrojtje të Shtëpisë së Lirisë, si shpresa e vetme e shqiptarëve për ndryshim”- shkruan Basha.