Ministri Osmani merr dozën e tretë të vaksinës kundër koronavirusit

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani përmes rrjeteve sociale ka njoftuar se tashmë ka pranuar dozën e tretë të vaksinës për mbrojtje nga koronavirusi. “Të nderuar miq, sot e kam marrë dozën e tretë të vaksinës kundër Covid19. Ju ftoj ju që ende sjeni vaksinuar të mos hezitoni dhe të vaksinoheni që nesër!”, ka shkruar Osmani.