-ads3-

Më datë 26.12.2021 në ora 20.55 në SPB Shkup është denoncuar se në bulevardin “Arradhat partizane” ka ndodhur një aksident i katërfishtë.

Disa prej tyre kanë qenë të parkuara, kanë njoftuar nga MPB për TV21.

Në aksident lëndime trupore ka pësuar shoferi i veturës “fiat” me targa të Shkupit S. H. (25) dhe bashkëudhëtari B. H. nga Shkupi.