Aksident në afërsi të QT “Mavrovasja” në Shkup


Një aksident trafiku ka ndodhur pasditen e sotme afër qendrës tregtare “Mavrovasja”, në të cilin janë përfshirë dy vetura, raporton NOVA TV.

Dëshmitarët thonë se aksidenti ka ndodhur kur automjeti “Golfi” ka dalë me shpejtësi nga parkingu tek Skenderbeu dhe është përplasur drejtpërdrejt me një makinë tjetër që po kalonte në atë moment kryqëzimin.

Deri tani nuk ka informacione për persona të lënduar, ndërsa ekipet policore janë në terren për të inspektuar këtë aksident.