Rita Ora merr përsipër një rol shumë të rëndësishëm

Shumë shpejt do të mbahet spektakli i “MTV EMA 2021”.

E në këtë event shumë të rëndësishëm për industrinë e muzikës do të prezantojë edhe Rita Ora.

Pas saj, edhe emra të tjerë do të ketë këtë rol gjatë natës si Winnie Harlow, Ryan Tedder, Olly Alexander dhe më shumë.

Ceremonia vjetore do të zhvillohet në Papp László Budapest Sportaréna në Hungari më 14 nëntor dhe një mori yjesh janë vendosur të shpërndajnë çmimet gjatë natës.