Fenomenalja Amber Turner

Ylli i Towie, Amber Turner ka treguar trupin e saj seksi derisa ka shkëlqyer e veshur në veshje serioze dhe fustana si dhe ka promovuar linjën e koleksionit të këpucëve të reja

Ajo nuk është e huaj për asetet e saj tepër seksi.

Amber Turner nuk ka zhgënjyer aspak në modelimin e koleksionit të saj të fundit për Envy Shoes derisa ka treguar gjoksin e saj seksi.

Ylli i Towie vazhdon të jetë në top formë dhe është fytyrë reklame e disa produkteve në Britani.