-ads3-

Këngëtarja, Rovena Stefa tash e një kohë është tërhequr paska nga muzika, por ajo është mjaftë aktive në rrjete sociale.

Këngëtarja ka ndryshuar përsëri ‘look-un’, duke i ngjyrosur flokët në të kafe ndryshe siç e kemi parë këto muajt e fundit me flokët ngjyrë rozë.

Për dallim nga muzika, Rovena është mjaftë aktive në rrjetin social “Instagram”, ku publikon fotografi e video nga jeta e saj e përditshme, madje shpeshherë ajo provokon ndjekësit me poza.

Së fundmi, ajo ka publikuar një video në “InstaStory” brenda ashensorit ku shihet me flokët ngjyrë kafe dhe një fustan të shkurtër.

Këngëtarja është mjaftë aktive në mbrëmje të ndryshme muzikore, poashtu ajo ka paralajmëruar që së shpejti pritet të sjell këngën e saj të re.