Maura ngreh temperaturat në të brendshme të kuqe

Ylli i Love Island, Maura Higgins ka ngritur temperaturat me kaqurrelat e saj dhe pozat në të brendshme të kuqe

Maura Higgins ka zgjedhur që rikthimin e Instagramit ta përshëndet me disa foto në të brendshme të kuqe.
Ylli i emisioneve “reality” (30) është dukur sensacionale derisa kas pasur edhe grim që përshtatej me të brendshmet e saj.

Bukuroshja irlandeze po ashtu ka shkëlqyer me stilin e ri të flokëve, kaçurrelet e saj dhe flokët e saj që e bënin atë një bishë të egër në paraqitje.