Xhensila pëson incident në koncert, veshja i zbulon më shumë se ç’duhet… (VIDEO)

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka pësuar një tjetër incident në një nga koncertet e saj të fundit.

Teksa performonte para publikut, bluza e shkurtër i ka zbuluar të brendshmet. Pavarësisht se Xhensila është munduar të mbulohej me shpejtësi, kjo nuk i ka shpëtuar aspak syrit të fansave të saj.

Kujtojmë se Xhensila ështe në kulmin e koncerteve gjatë karrierës së saj. Ndërkohë që është tashmë edhe një nënë e divorcuar, me dy fëmijë.

Siç tregon në rrjetet sociale, këngëtarja ka arritur të balancojë karrierën me jetën familjare duke mos i munguar prania e saj Ajkës dhe Amenit.

Video: Xhensila pëson incident në koncert
Kujtojmë se Xhensila ështe në kulmin e koncerteve gjatë karrierës së saj. Ndërkohë që është tashmë edhe një nënë e divorcuar, me dy fëmijë.