Nxirret trupi i pajetë i personit që u vetëhodh sot në lumin Vardar në Shkup

Një burrë eshte vetëhedhur ne Vardar nga Ura e Civilizimit prane Ures se Gurrit ne Qender te Shkupit, njoftoi Radio Shkupi,.

Ne vendin e ngjarjes kanë arritur policia dhe ekipet e shpëtimit, transmeton Lideri.mk, kursr rasti ka ndodhur pasdite vonë pak pa rënë errësira.

Nuk ka informacione për identitetin e tij. Më vonë trupi i tij i pajetë është nxjerrë nga lumi.