Bardhi i ulur në gjunjë i propozon asaj për martesë, Sara thotë “Po”

Bardhi i ulur në gjunjë i propozon asaj për martesë, Sara thotë “Po”

I ulur në gjunjë, Bardhi i ka propozuar për martesë partneres së tij, Sarës, dhe përgjigja e saj ishte padiskutim: Pooo!

Çifti krijoi një romancë brenda shtëpisë së ‘BBV3’, e cila u kthye në një nga lidhjet më të komentuara në rrjet.

Dhe pse shumë nuk besuan në dashurinë e çiftit, ata e kanë treguar më së miri se çdo gjë ka qenë e vërtetë!

Kujtojmë që Sara Gjordeni dhe Bardhi do të bëhen prindër për herë të parë. Modelja dhe këngëtari kanë zbuluar lajmin në një video në rrjetet sociale, ku Bardhi shfaqet duke puthur barkun e partneres.