Arrestohet këngëtari i njohur

Sipas raportimeve, këngëtari 30-vjeçar është arrestuar pasi ai dyshohet se hodhi një karrige nga çatia e “Chief’s Bar” në Nashville.

Me sa duket, ai qeshi pasi hodhi karrigen nga çatia, e cila ishte gjashtë kate mbi një rrugë të ngarkuar.

“Në orën 22:53 të së dielës në mbrëmje, Morgan Wallen u arrestua në qendër të qytetit Nashville për rrezikim të pamatur dhe sjellje të çrregullt. Ai po bashkëpunon plotësisht me autoritetet”, tha avokati i Morgan, Worrick Robinson në një deklaratë për Billboard, transmeton Klankosova.tv