Është arrestuar një i mitur për plagosjen e një gruaje dhe një burri në në lagjen “Bregu i Diellit” në Prishtinë.

Në raportin e policisë bëhet e ditur se me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, njofton Klankosova.tv.

“Lidhur me rastin më datë 23.02.2024, është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar i mitur. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet tutje në raport.