Vdes një person në Gostivar

Dje (27-korrik) rreth orës 21:15, në Stacionin Policor të Gostivarit është raportuar se J.G.(69) nga Gostivari është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij në rrugën Borçe Jovanoski në Gostivar. Një mjek i Urgjencës Mjekësore ka konstatuar vdekjen pa shenja të dukshme dhune. Është kryer këqyrja dhe me urdhër të prokurorit publik trupi i pajetë është dërguar për obduksion.TS