Sarandë/ Plagoset me thikë 54-vjeçari, policia në kërkim të autorit

Një person është plagosur me thikë në Sarandë. Burime pwr ABC News konfirmojnë se 54 vjeçari Edmond Sulo ka marrë dy goditje, një në kokë dhe poshtë sqetullës.
54 vjeçari po merr ndihmën mjekësore në urgjencën e “Stefan Mekshi” të Sarandës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.2 të qytetit. Policia ka identifikuar autorin dhe e ka shpallur në kërkim.