-ads3-

Dy fëmijë janë raportuar të zhdukur në polici nga nëna e tyre në Ferizaj.

Sipas raportit të policisë, të dy djemtë kanë dalë nga shtëpia dhe nuk dihet më për vendndodhjen e tyre.

“Rasti po vazhdon të hetohet”, ka bërë të ditur policia, transmeton Klankosova.tv.