-ads3-

Sonte do të jetë finalja e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova.

Finalja e madhe e Big Brother VIP Kosova fillon sonte nga ora 21:00 në Klan Kosova dhe do të nis me këngën “Bigu jemi ne” që do të këndohet në studio nga ish banorët e këtij edicioni të Big Brother.

Për pesë finalistët e këtij edicioni, Artan Thaçi, Juliana Nura, Mbresa Hajrullahu, Stresi dhe Vedat Bajrami, votimet mund të bëhen nga Kosova, Shqipëria, Gjermania, Zvicra, Austria dhe Maqedonia e Veriut.

Mos harroni, sonte të gjithë para ekraneve për të parë surprizat e finales së madhe të Big Brother VIP Kosova!