-ads3-

Vjen goli i gjashtë në takimin ndërmjet Juventusit dhe Interit në Kupën e Italisë.

Golin e katër për klubin e Interit e ka shënuar Perisic me një goditje fantastike nga distanca në minutën e 102 të takimit.

Rezultati aktual i takimit është 2:4.

VIDEO