-ads3-
Janë shënuar dy gola të shpejtë në finalen e Kupës së Italisë.

Juventusi ka përmbysur rezultatin nga 0:1 në 2:1 me golat e shënuar nga Alex Sandro në minutën e 50;të dhe atë në 52’ me Vlahovic.

Rezultati aktual i takimit është 2:1.

VIDEO1

VIDEO2