-ads3-

Kryeministri Dimitar Kovaçevski, i shoqëruar nga ministrat që janë pjesë e delegacionit të Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, sot në mëngjes mbërriti në rezidencën “Bojana”, ku priti kryeministrin Kiril Petkov dhe ministrat e qeverisë të Republikës së Bullgarisë, një seancë e bashkëkryesuar nga dy kryeministrat, përcjell Telegrafi Maqedoni. Në fjalimin e tij në […]