-ads3-

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se mbrëmjen e djeshme rreth orës 19:15 në Kërçovë është arrestuar 23-vjeçari me iniciale M.Z.

“Personi ka qenë në veturën Mercedes me targa të Kërçovës, zyrtarët policorë kanë gjetur dhe konfiskuar kokainë”, thuhet mes tjerash në njoftimin e MPB-së.