-ads3-

Pas humbjes 4-2 e Manchester United në Leicester të shtunën, që e bën atë në tre ndeshje në Premier League pa fitore, trajneri Ole Gunnar Solskjaer është nën presion. United tani përballet me një seri ndeshjesh rraskapitëse, duke u përballur me Liverpool, Tottenham dhe Manchester City në tre ndeshjet e tyre të ardhshme në ligë, […]