-ads3-

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi është ndër femrat më të bukura shqiptare.

Modelja ka publikuar së fundmi disa imazhe në rrjete sociale, ku ka fituar vëmendjen e ndjekësve.

Ajo shfaqet me një veshje që i nxjerr në plan të parë pjesën e dekoltesë.

Oriola nuk i kanë munguar dhe komentet e shumta dhe pëlqimet, e duhet pranuar, që ajo tërheq vëmendje sa herë poston ndonjë foto në rrjet.