Grubi pushton rrjetet sociale me fjalimin në Vrapçisht: “S’un rin me neve”(VIDEO)

Zëvendëskryeministri i parë i Maqedonisë së Veriut Artan Grubi me armatën e gjelbërt të BDI-së i ka dërguar mesazh të fortë dy krerëve të partisë opozitare shqiptare Selës dhe Taravarit shkruan TetovaSot. Nga Vrapçishti ai përmes një fjalimi briliant “S’un rin me neve” jo vetëm që ka pushtuar rrjetet sociale, por i ka paralajmëruar edhe […]