E bujshme nga gazetari spanjoll: Xavi ka arritur marrëveshje me Barcelonën

    

Xavi Hernandez me shumë mundësi do të jetë trajner i ri i Barcelonës.

Gerard Romero, gazetari spanjoll, bën të ditur se është arritur një marrëveshje mes Xavit dhe Barcelonës.

Gjithashtu bëhet me dije se Barcelona ka vendosur që të mërkurën e kaluar që të emërojnë Xavin, teksa ishte arritur akordi edhe për kushtet në aspektin ekonomik./albeu.com/