-ads3-

Djali i komandantit legjendar Adem Jasharit Lulzim Jashari sonte është pritur nga kryetari i Lëvizjes BESA Bilall Kasami.

Ky takim vjen pasi Lulzim Jashari është takuar me dy figurat e “Grupit të Zjarrit” Izet Mexhitin dhe Blerim Bexhetin.

Nuk dihet nëse Lulzim Jashari mund të jetë edhe figura për të lidhur Lëvizjen BESA me “Grupin e Zjarrit”?