-ads3-

Gjërat po bëhen tejet interesante në Big Brother. Veprimet e fundit të banorëve të mbetur kanë befasur publikun.

Ishte Iliri ai i cili ka shkëmbyer puthje me Arjolën dhe është treguar shumë i afërt me Monikën, por si duket gjërat kanë shkuar më larg në shtëpinë më të famshme të Shqipërisë.

Einxhel ka befasuar me veprimin e saj teksa ka puthur në buzë Monikën.

Më poshtë shihni momentin kur aktorja dhe moderatorja puthen në buzë: