-ads3-

Kim Kardashian pozoi me të brendshme shumë të guximshme të markës “Skims”, në disa fotografi që i ndau me ndjekësit e saj në InstaStory të martën në mbrëmje.

41-vjeçarja kishte veshur një palë sytjena të zeza dhe brekë nga koleksioni i saj për Ditën e Shën Valentinit, shkruan DailyMail.

Kim kishte të veshura një palë sytjena në formë trekëndëshi që kishte rripa të hollë që mezi e mbulonin gjoksin e saj bujar.

“Autorja egoiste”, ka shkruar Kardashian në mbishkrimin e fotografive në fjalë, të cilat promovojnë koleksionin e saj të të brendshmëve.

Nëna e katër fëmijëve ngrihet para agimit për të shkuar në palestër. Trajnerja e saj tha në prill: “Orari i saj është i çmendur, dhe i imi është gjithashtu i çmendur, kështu që ne stërvitemi shumë herët në mëngjes në orën 6 të mëngjesit”.