-ads3-

Norwich City i Milot Rashicës do të përballet me Liverpoolin në rrethin e pestë të FA Cup në fund të këtij muaji.

Chelsea do të përballet me Luton Town, ndërsa lideri i Premierligës Manchester City me Peterborough United.
Tottenhami do të këtë punë me Middlesbrough dhe Southamptoni me West Hamin.

Të gjitha tetë përballjet e këtij rrethi do të nisin me 28 shkurt.

Këto janë çiftet e rrethit të pestë.