-ads3-

Pasi takoi fëmijët e saj në shtëpinë e Big Brother VIP, Big Brother i ka bërë një surprizë të madhe Arjola Demirajt.

Pas një klipi të shfaqur, Arbana Osmani ka njoftuar Arjolën dhe fëmijët e saj se Big Brother i ka dhuruar asaj një apartament në Tiranë.
“Top Channel ka vendosur që të të dhurojë një apartament në Tiranë”, tha Arbana, derisa Arjola, fëmijët dhe gjithë banorët kanë shpërthyer në lot pas kësaj surprize gjigante.

Për mua ka rëndësi që ata të jenë të qetë, të lumtur. Unë jam në dispozicionin e tyre tha ajo. Bravo Arjola për mesazhin i tha Arbana, duke i sjellë fëmijët për ti përqafuar.
Moment shumë emocionues që bëri për të qarë Arbanën, Sabianin dhe disa të tjerë. Vetëm Arbër Hajdari nuk qau. Ndoshta nuk i shpreh emocionet me lot.