-ads3-

Zonja e Parë e Shqipërisë dhe njëherit kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, i është bashkuar nismës për solidarizim me profesion nga Vushtrria Lulzim Paci.

Në një video të postuar në Instagram, Kryemadhi shihet duke kërcyer valle teksa valëvit flamuj të vegjël kombëtar.

Kësaj nisme për solidarizim me profesorin Paci i janë bashkuar edhe shumë personalitete tjera të njohura shqiptare.

Shikoni videon më poshtë: