DJ Dagz u eliminua mbrëmë nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, Big Brother VIP.

Ai ishte banori i dytë që u largua, pas këngëtares Xheisara që ishte në nominim me Egzonën dhe Tanin.

Pak pas largimit, ai ka bërë një reagim në rrjete sociale duke i falënderuar të gjithë për përkrahjen.

Postimi i plotë i Dagz (pa ndërhyrje):

“Faleminderit të gjithëve – për përkrahjen dhe dashurinë.

Kjo eksperiencë nuk përshkruhet me fjalë.

Fitova shumë më shumë, se sa e paramendoja.

Faleminderit Arbana Osmani për fjalët, të cilat më kanë vërtetuar se qëllimin tim e kisha arritur.

Faleminderit Big Brother VIP për mundësinë, për të qenë banor i shtëpisë më të madhe në Shqipëri.

Me respekt,

DJ DAGZ”