Pas iu nënshtrua operacionit dhe qëndroi një natë në spital, Einxhele i është kthyer shtëpisë së famshme.

Lajmin e ka bërë të ditur produksioni i Big Brother VIP, duke publikuar edhe video nga momenti kur ajo kthehet në shtëpi.

Lexo Edhe:
Në videon e publikuar, shihen banorët duke i uruar mirëseardheje. Ata e kanë pritur atë me duartrokitje.

Ndryshe, Einxhel e ka thyer krahun gjatë një loje. Shkaku i kësaj është dashur që të operohej