-ads3-

Skuadra e Lillës ka konfirmuar prezantimin e dyshes Edon Zhegrova dhe Hatem Ben Arfa para tifozëve të saj. Dy yjet kanë kontratat gjatë ditëve të fundit, derisa nuk ishin pjesë e skuadrës në takimin ndaj Lorientit, në kuadër të Kupës së Francës, të cilën skuadra vendase e fitoi me 3-0. Sidomos, dyshja janë prezantuar për herë të parë të kampioni i Francës, para mijëra tifozëve.

“Dy lojtarët tanë të ri, Edeon Zhegrova dhe Hatem Ben Arfa prezantohen në ‘Stade Pierre’”, shkruhet në komunikatë.

Ndërkohë, Zhegrova dhe Ben Arfa pritet të luajë në takimin e radhës.