-ads3-

Egzona Rafuna nga Kosova nuk do të jetë më pjesë e shtëpisë së Big Brother Albania VIP.

Egzona i ka dhënë fund aventurës në këtë shtëpi, pasi që sot është eliminuar nga Big Brother Albania me votat e publikut.

Në nominim ishin Egzona dhe Tani.