Një grua nga Gjilani është arrestuar, pasi e njëjta ka rrahur burrin dhe vjehrrën e saj.

Policia ka bërë të ditur se ngjarja ka ndodhur pas një mosmarrëveshje verbale.

“Është arrestuar e dyshuara femër kosovare e cila pas një mosmarrëveshje verbale me bashkëshortin e saj të dyshuarin mashkull kosovar e kishin sulmuar fizikisht njëri-tjetrin e pastaj e dyshuara e kishte sulmuar fizikisht edhe vjehrrën e saj viktimën femër kosovare agres*orja ka inicialet S.V. Si pasojë e sulmit viktima dhe e dyshuara kanë pësuar lëndime dhe kanë pranuar tretman mjekësor”, thuhet në raport.

Download WordPress ThemesFree Download WordPress ThemesDownload WordPress Themes FreePremium WordPress Themes Downloadudemy free downloaddownload intex firmwareDownload WordPress Themesudemy free download