-ads3-

Markeliano, ose ndryshe Marko ka qenë i ftuar pas daljes nga “Për’puthen”, në intervistën e tij të parë në #Expuls nga Ronaldo Sharka në ekranin e RTV Ora.

I pyetur nga autori dhe moderatori i emisionit nëse vazhdon të ruajë kontakte me stafin e programit pas largimit, Marko foli me rezerva:

“Jo jo. Nuk ruaj kontakte. As asokohe nuk kisha, vetëm një gocë merrej me ne tek grimi që na ndihmonte.

Madje edhe moderatorja Bora Zemani mezi na fliste, edhe mirëmëngjesin e kishte me zor”-, u shpreh ai duke shtuar të tjera detaje.