-ads3-

Sot ka ditëlindjen djali i humanistit të pashoq Halil Katrati, ai në profilin e tij në FB ka uruar djalin duke i shkruar:

Buzeqeshja dhe lumturia jote

Motiv dhe force per mua

Uweis Kastrati , Zoti te ruajt e te sherofte bir 🤲

Nini Babit ❤️