-ads3-

Mozziku dhe Elvana Gjata kanë publikuar këngën e paralajmëruar tash e disa javë.

Ata u bashkuan për projektin që mban titullin ‘Ska’ që vjen me videoklip.

Pjesa e videoklipit që ka marrë më shumë vëmendja është kur Elvana grushton Mozzikun.