-ads3-

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë çifti më i ri në shtëpinë e Big Brother VIP.

Ani pse fillimisht modelja nuk e pranonte se ka një pëlqim ndaj Dj kosovar, tri ditë më parë, erdhi edhe puthja mes tyre.

Ani pse Einxhel e kishte shumë me siklet këtë gjë, pasi ajo thotë se do që jeta e saj personale të jetë shumë private, moderatorja tani po e shijon këtë lidhje.

Në një bisedë me Dagz, ky i fundit e pyet nëse është bërë pishman, derisa Einxhel i thotë se jo.