Kanë kaluar gati se 3 vite që nga ndarja e Robertit me Norën, dyshja kanë një vajzë së bashku të quajtur Renee.

Ndarja e tyre ka qenë ndër më të komentuarat nga mediat rozë, së fundmi Roberti ka qenë i ftuar në një emision, dhe ka folur i se si qëndron raporti me ish-bashkëshorten e tij dhe se asaj do i këndonte edhe në dasmë nëse do e ftonte.

“Unë uroj që Nora dhe Renee të jenë të lumtura, dua vetëm lumturinë e tyre dhe vetëm për këtë do të këndoja në dasmën e Norës, nëse do të më ftonte”, ishin fjalët e Robertit.