-ads3-

    

Sot, rreth orës 10:45, në spitalin kirurgjik Elbasan, është paraqitur për të marrë ndihmë mjekësore shtetasi, E. H., 33 vjeç, i cili dyshohet se ka përdorur fostoksinë.

Pasi mori ndihmën e parë në spital, u dërgua në spitalin e Traumës Tiranë, në gjendje të rëndë për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./albeu.com