Demi Rose ka ngritur një dolli për Vitin e Ri me një shampanjë derisa ka shfaqur asetet e saj me një fustan oriental të gjatë

Demi Rose ka shfaqur disa nga fotografitë e saj të festës për Vitin e Ri me një fustan të qëndisur me lule, me stil oriental.

Modelja (26) u komentua për fustanin që i rrinte mirë, s’paku gjatë një video që ajo shpërndau në Instagram për ndjekësit e saj, gjatë një dalje të parë për këtë fillim vit.

Fustan ka një lule të madhe dhe ka një dizajn shqiponje, e që ekspozon më shumë këmbët e saj se sa gjoksin.